positioner las puteran pipa nganggo motor servo
Diménsi Positioner

Pedaran
- Positioner las pipa ieu dianggo pikeun rupa-rupa aplikasi mimitian ti spooling pipa dugi ka posisi bagian anu panjang pisan sapertos komponén chassis atanapi tihang lampu jalan.
- Positioner las ningkatkeun produktivitas nalika ngelas pipa, aci, roda, siku sareng perlengkapan anu sanésna.
- Ukuran turntable las sareng muatan sumbu tiasa disaluyukeun, chuck sareng roda pendukung sayogi.

- Tiasa diadaptasi kana mérek robot sanés sapertos – Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (gambar motor kedah ditawarkeun ku konsumén, teras urang ninggalkeun liang pamasangan dumasar kana gambar motor)
- Kabinet PLC opsional.
Diaméter Posisi
| Modél | JHY4010T-050 |
| Tegangan Input anu Dipeunteun | Fase tunggal 220V, 50/60HZ |
| Kelas Isolasi Motor | F |
| Méja Gawé | Diaméter 500mm (tiasa disaluyukeun) |
| Beurat | Kira-kira 400 kg |
| Beban Maks. | Beban Aksial ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (tiasa disaluyukeun) |
| Kabisa diulang | ±0.1mm |
| Posisi Eureun | Posisi Naon Wae |
Aplikasi
Onderdil mobil, onderdil sapédah, onderdil mobil, parabot baja, énergi anyar, struktur baja, mesin konstruksi, alat-alat kabugaran, jsb.
Pakét: Kotak kai
Waktos pangiriman: 40 dinten saatos nampi pembayaran sateuacanna
FAQ
1.Q: Kumaha milih psitioner las anjeun?
A: Punten wartosan kami beurat, diménsi benda kerja anjeun sareng tunjukkeun poto posisi lasna, maka kami bakal nyarankeun anjeun posisi las anu cocog.
2. Q: Dupi abdi tiasa nganggo positioner anjeun kanggo robot fanuc/abb/kuka/yaskawa abdi?
A: Muhun. Tapi motorna kedah ditawarkeun sareng dipasang ku anjeun nyalira.
3.Q: Naha anjeun nampi pesenan khusus?
A: Sumuhun, urang tiasa ngarancang positioner kalayan ukuran payload sareng worktable anu béda.







