Positor las puteran 3 sumbu anu efisien tinggi
Diménsi Positioner

Pedaran
● Positioner 3 sumbu ieu diwangun ku unit rotasi méja kerja, unit rotasi horizontal pigura sareng sistem kontrol listrik.
● 2 méja gawé dina hiji positioner, ngan saukur muka jeung ngabongkar barang gawé dina hiji sisi, gawéna efisien, ningkat, jeung rohangan nu dikomprés
● Gerakan positioner tiasa gancang dikontrol ku tombol ngamimitian sareng eureun.
● Tiasa diadaptasi kana mérek robot sanés sapertos Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (gambar motor kedah ditawarkeun ku konsumén, teras urang ninggalkeun liang pamasangan dumasar kana gambar motor)
Kabinet PLC aya dina pilihan.
Diaméter Posisi
| Modél | JHY4030S-180 |
| Tegangan Input anu Dipeunteun | Fase tunggal 220V, 50/60HZ |
| Kelas Isolasi Motor | F |
| Méja Gawé | 1800 * 800mm (tiasa disaluyukeun) |
| Beurat | Kira-kira 1600 kg |
| Beban Maks. | Beban Aksial ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg tiasa disaluyukeun) |
| Kabisa diulang | ±0.1mm |
| Posisi Eureun | Posisi Naon Wae |
Produk utama tina positioner las kami
Posisi las tipe puteran sirah-buntut 1 sumbu
Posisi las puteran vertikal 1 sumbu head-stock
Posisi las puteran horizontal 1 sumbu
Posisi las tipe P 2 sumbu
Posisi las tipe U 2 sumbu
Posisi las tipe L 2 sumbu
Posisi las tipe L ngangkat 2 sumbu
Posisi las horizontal 3 sumbu
Posisi las flip 3 sumbu ka luhur ka handap
Posisi las sirah-buntut 2 sumbu anu tiasa diatur stokna
Pakét: Kotak kai
Waktos pangiriman: 40 dinten saatos nampi pembayaran sateuacanna
FAQ
Q: Naha urang perusahaan dagang atanapi produsén?
A: Kami produsén kalayan langkung ti 10 taun pangalaman.
Q: Dupi anjeun gaduh robotika las nyalira?
A: Muhun. Kami ogé produsén robotika las.
Q: Naha positioner tiasa dipasang dina logo klien?
A: Sumuhun, urang tiasa nempatkeun logo anjeun nyalira dina éta.
Q: Kumaha anjeun tiasa ngajamin kualitas produk?
A: Kami gaduh sistem kontrol kualitas anu ketat dina prosés produksi sareng kami ngabagéakeun klien anu sumping nganjang ka kami pikeun mariksa kualitas produk sateuacan pangiriman.
Q: Sabaraha lami periode garansi?
A: Sataun.






