positioner las anu akurat pisan nganggo motor servo
Diménsi Positioner

Pedaran
2 AXIS SERVO POSITIONER
- Positioner pikeun sistem robot las
-1 sumbu bisa diputer sacara horizontal jeung sumbu séjénna bisa dibalikkeun ka luhur jeung ka handap pikeun ngelas multi-sudut pikeun benda kerja anu kompléks
- Positioner nganggo alat nyetir anu sami sareng robot sareng sayogi kalayan kecepatan tinggi, presisi tinggi, sareng muatan tinggi
- Nyayogikeun kualitas las anu langkung luhur
- Awak anu kompak kalayan momen, inersia, sareng kapasitas beban anu diidinan anu ningkat tiasa direalisasikeun
Bisa diadaptasi kana merek robot séjén kawas Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (gambar motor kudu ditawarkeun ku konsumén, teras urang ninggalkeun liang pamasangan dumasar kana gambar motor)
Kabinet PLC aya dina pilihan.
Diaméter Posisi
| Modél | JHY4030P-080 |
| Tegangan Input anu Dipeunteun | Fase tunggal 220V, 50/60HZ |
| Kelas Isolasi Motor | F |
| Méja Gawé | Diaméter 800mm (tiasa disaluyukeun) |
| Beurat | Kira-kira 400 kg |
| Beban Maks. | Beban Aksial ≤300kg / ≤500kg (>500kg tiasa disaluyukeun) |
| Kabisa diulang | ±0.1mm |
| Posisi Eureun | Posisi Naon Wae |
Pakét: Kotak kai
Waktos pangiriman: 40 dinten saatos nampi pembayaran sateuacanna
FAQ
1. Q: Dupi abdi tiasa nganggo positioner anjeun kanggo robot fanuc/abb/kuka/yaskawa abdi?
A: Muhun. Tapi motorna kedah ditawarkeun sareng dipasang ku anjeun nyalira.
2.Q: Naha posisi anjeun tiasa gerak sinkron sareng robot anjeun?
A: Muhun.






