Posisi las pangurangan RV anu akurat pisan

Pedaran
● Posisi las diwangun ku unit rotasi méja kerja, unit overturn sareng sistem kontrol listrik.
● Gerakan positioner tiasa gancang dikontrol ku tombol ngamimitian sareng eureun.
● Fungsi panyambungan kontrol sambungan sareng peralatan anu sanés.
● kalayan kaunggulan volume anu kompak, penampilan anu saé, beurat anu hampang sareng operasi anu gampang.
● Desain khusus numutkeun barang kerja sareng prosedur pengelasan konsumén sayogi numutkeun pamundut
Meja putar positioner tiasa didamel buleud atanapi bentukna sapertos di luhur.
Ukuran turntable las sareng muatan sumbu tiasa disaluyukeun.
● Tiasa diadaptasi kana mérek robot sanés sapertos Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (gambar motor kedah ditawarkeun ku konsumén, teras urang ninggalkeun liang pamasangan dumasar kana gambar motor)
Kabinet PLC aya dina pilihan.
Diaméter Posisi
| Modél | JHY4030U-120 |
| Tegangan Input anu Dipeunteun | Fase tunggal 220V, 50/60HZ |
| Kelas Isolasi Motor | F |
| Méja Gawé | 1200 * 650mm / diaméter 1200mm (tiasa disaluyukeun) |
| Beurat | Kira-kira 400 kg |
| Beban Maks. | Beban Aksial ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg tiasa disaluyukeun) |
| Kabisa diulang | ±0.1mm |
| Posisi Eureun | Posisi Naon Wae |
Produk utama tina positioner las kami
Posisi las tipe puteran sirah-buntut 1 sumbu
Posisi las puteran vertikal 1 sumbu head-stock
Posisi las puteran horizontal 1 sumbu
Posisi las tipe P 2 sumbu
Posisi las tipe U 2 sumbu
Posisi las tipe L 2 sumbu
Posisi las horizontal 3 sumbu
Posisi las flip 3 sumbu ka luhur ka handap
Pakét: Kotak kai
Waktos pangiriman: 40 dinten saatos nampi pembayaran sateuacanna
FAQ
Q: Naha urang perusahaan dagang atanapi produsén?
A: Kami produsén kalayan langkung ti 10 taun pangalaman.
Q: Dupi anjeun gaduh robotika las nyalira?
A: Muhun. Kami ogé produsén robotika las.
Q: Di mana pabrik anjeun ayana? Kumaha carana abdi tiasa nganjang ka dinya?
A: Pabrik kami ayana di kota Wuxi di Cina.
Q: Kumaha anjeun tiasa ngajamin kualitas produk?
A: Kami gaduh sistem kontrol kualitas anu ketat dina prosés produksi sareng kami ngabagéakeun klien anu sumping nganjang ka kami pikeun mariksa kualitas produk sateuacan pangiriman.
Q: Sabaraha lami periode garansi?
A: Sataun.






