Positioner servo muatan beurat 2 sumbu
Diménsi Positioner

Pedaran
- Kumaha posisi L 2 sumbu ieu gerakna?
1 sumbu bisa muter 360° sacara horizontal, 1 sumbu nu séjénna bisa muter 360° ka kénca jeung ka katuhu
Posisi las biasana diwangun ku mékanisme slewing méja kerja sareng mékanisme turnover, anu ngamungkinkeun benda kerja anu dipasang dina méja kerja dina sudut las atanapi pas anu dipikahoyong ku cara ngangkat, turnover, sareng slewing méja kerja.
- Kumaha cara kerja positioner-na?
Runtuyan positioner las nyaéta tipe tipping sisi, tipe rotasi sirah sareng buntut, tipe rotasi ngangkat sirah sareng buntut, tipe condong sirah sareng buntut sareng tipe rotasi ganda, jsb.
Ieu tiasa cocog sareng manipulator las pikeun ngabentuk mesin las khusus otomatis, sareng éta ogé cocog sareng peralatan periferal robot sareng robot pikeun ngawujudkeun otomatisasi las. Sareng kami ogé tiasa ngadamel posisi las khusus numutkeun barang kerja sareng sarat téknologi klien anu béda.
Diaméter Posisi
| Modél | JHY4030L-080 |
| Tegangan Input anu Dipeunteun | Fase tunggal 220V, 50/60HZ |
| Kelas Isolasi Motor | F |
| Meja putar | Diaméter 800mm (tiasa disaluyukeun) |
| Beurat | Kira-kira 400 kg |
| Beban Maks. | Beban Aksial ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg tiasa disaluyukeun) |
| Kabisa diulang | ±0.1mm |
| Posisi Eureun | Posisi Naon Wae |
Aplikasi
Onderdil mobil, onderdil sapédah, onderdil mobil, parabot baja, énergi anyar, struktur baja, mesin konstruksi, alat-alat kabugaran, jsb.
Produk utama tina positioner las kami
Posisi las tipe puteran sirah-buntut 1 sumbu
Posisi las puteran vertikal 1 sumbu head-stock
Posisi las puteran horizontal 1 sumbu
Posisi las tipe P 2 sumbu
Posisi las tipe U 2 sumbu
Posisi las tipe L 2 sumbu
Posisi las horizontal 3 sumbu
Posisi las flip 3 sumbu ka luhur ka handap
Pakét: Kotak kai
Waktos pangiriman: 40 dinten saatos nampi pembayaran sateuacanna
FAQ
1.Q: naha positioner anjeun tiasa dianggo sareng robot Fanuc kuring?
A: Sumuhun
2. Naha positioner anjeun tiasa gerak sinkron sareng robot ABB kuring?
A: Muhun, pasang waé motor mérek anu sami sareng robot anjeun dina positoner.
3.Q: Kumaha positioner dikontrol?
A: Nalika anjeun nganggo robot JHY, maka éta tiasa dikontrol ku sistem kontrol robot kami; nalika anjeun nganggo robot merek sanés, kami tiasa ngalengkepan positioner nganggo kabinet PLC pikeun dianggo sareng robot anjeun.






