sél robot las nganggo pisitioner sareng rel slide leumpang
Pedaran
Biasana, jangkauan pangpanjangna nyaéta 2000mm pikeun panangan robot las. Sakali benda kerja ageung teuing pikeun dianggo robot 2000mm, maka rel taneuh anu bergerak ngabantosan manjangkeun panjang robot anu bergerak. Kabinet kontrol, sumber daya las, sareng peralatan sanésna ogé tiasa dirancang nangtung dina rel.
Di sisi séjén, positioner sirah-buntut 1-sumbu ngabantosan nahan benda kerja anu panjang sareng muter pikeun ngahontal pangelasan hareup sareng tukang.
Parameter téknis posisi
| Modél | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Tegangan Input anu Dipeunteun | Fase tunggal 220V, 50/60HZ |
| Kalkulator Isolasi Motor | F |
| Méja Gawé | 1800X800mm / 2500X800mm (tiasa disaluyukeun) |
| Beurat | Kira-kira 600kg / Kira-kira 800kg |
| Beban Maks. | Beban Aksial ≤300kg / ≤500kg/ ≤1000kg (>1000kg tiasa disaluyukeun) |
| Kabisa diulang | ±0.1mm |
| Posisi Eureun | Posisi Naon Wae |
Parameter téknis rel anu gerak
| Modél | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| Tegangan Input anu Dipeunteun | Fase tunggal 220V, 50/60HZ |
| Kalkulator Isolasi Motor | F |
| Méja Gawé | 500X500mm (tiasa disaluyukeun) |
| Beurat | Kira-kira 450 kg |
| Beban Maks. | Beban Aksial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg tiasa disaluyukeun) |
| Kabisa diulang | ±0.1mm |
| Posisi Eureun | Posisi Naon Wae |
Pakét: Kotak kai
Waktos pangiriman: 40 dinten saatos nampi pembayaran sateuacanna
FAQ
Q: Naha abdi ogé kedah mésér positioner supados cocog sareng robot las?
Jawaban: Éta gumantung kana kompléksitas benda kerja anjeun. Upami benda kerja anjeun rumit, anjeun kedah mésér positioner anu cocog sareng robot las.
Q: Inpormasi naon anu kedah kuring pasihan supados anjeun tiasa nyarankeun robot anu cocog pikeun kuring?
Jawaban: Mangga pasihan gambar anu lengkep ngeunaan benda kerja, kalebet bahan, ketebalan, posisi las, diménsi sareng beurat benda kerja.
Q: Dupi anjeun tiasa nyayogikeun jasa khusus pikeun produk kami?
Jawaban: Muhun. Kami bakal nyayogikeun solusi sistem las robot profésional numutkeun produk khusus anjeun. Anjeun ngan ukur kedah ngirimkeun gambar produk sareng sarat las anu lengkep, teras kami bakal ngaluarkeun proposal téknis khusus pikeun anjeun.
Q: Dupi anjeun tiasa ngirim insinyur ka nagara urang pikeun nyetél mesin?
Jawaban: Muhun. Kami bakal ngirim insinyur ka nagara anjeun pikeun ngabantosan pamasangan sareng komisioning, sareng pelatihan. Upami aya masalah, kami ogé tiasa nyayogikeun layanan online.
Q: Abdi hoyong terang kualitas las pikeun produk urang, naon anu kedah abdi laksanakeun?
Jawaban: Anjeun tiasa ngirim conto anjeun ka pabrik kami pikeun ngalakukeun uji las. Saatos nguji las, kami bakal ngirim pidéo sareng gambar las ka anjeun pikeun rujukan. Kami ogé bakal ngirim conto deui ka anjeun pikeun verifikasi.












