robot las busur tangki pipa workstation terpadu
Parameter téknis posisi

Komponen stasiun kerja robot
1. Robot las:
Jenis: Robot las MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Robot las TIG: BR-1510B, BR-1920B
Robot las laser: BR-1410G, BR-1610G
2. Posisi
Modél: JHY4010T-065
Jenis: positioner headstock 1-axis
Parameter téknis positioner dipidangkeun sapertos di handap ieu:
| Modél | JHY4010T-065 |
| Tegangan Input anu Dipeunteun | Fase tunggal 220V, 50/60HZ |
| Kalkulator Isolasi Motor | F |
| Méja Gawé | 650mm (tiasa disaluyukeun) |
| Beurat | Kira-kira 400 kg |
| Beban Maks. | Beban Aksial ≤100kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg tiasa disaluyukeun) |
| Kabisa diulang | ±0.1mm |
| Posisi Eureun | Posisi Naon Wae |
3. Sumber daya las
Jenis: Sumber daya las 350A/500A
4. Obor las
Jenis: obor anu ditiiskeun ku hawa, obor anu ditiiskeun ku cai, obor anu dipencet-tarik
5. Stasion beberesih obor:
Modél: SC220A
Jenis: Pabersih obor las pneumatik otomatis
Periferal stasiun kerja robot anu sanés
1. Rel panggerak robot
Modél: JHY6050A-030
2. Sénsor laser (opsional)
Fungsi: pelacakan las, posisi.
3. Gordén lampu kaamanan (opsional)
Jarak pelindung: 0.1-2m, 0.1-5m; jangkungna pelindung: 140-3180mm
4. Pager kaamanan (opsional)
5. Kabinet PLC (opsional)
Fitur
1. Pangaluyuan listrik tina posisi bedil las, ngahémat waktos sareng tanaga, merenah sareng gancang.
2. Sudut bedil las tiasa disaluyukeun, tiasa adaptasi sareng rupa-rupa kelim las (kelim las butt, kelim las sudut, jsb.).
3. Pistol las ngagaduhan fungsi ayun, parameter ayun tiasa dikontrol, sareng adaptasina lega.
4. Konpigurasikeun positioner headstock, positioner tiasa ngabalikeun sudut pikeun ngawujudkeun jahitan las bunderan.
5. Positioner tiasa didesain nganggo roda pangrojong anu tiasa disaluyukeun, adaptasi pikeun panjang pipa anu béda-béda
6. Kontrol semi-otomatis, alat anu fléksibel sareng serbaguna, jahitan las anu rata sareng éndah.
7. Sumbu puteran positioner digerakkeun ku motor servo, kecepatan puteran tiasa dikontrol sacara tepat, sareng sarat prosés las tiasa dilaksanakeun sacara akurat.
8. Fungsi paraméter pangelasan anu tos disetel, paraméter pangelasan tiasa disetel kana sistem atanapi paraméter pangelasan sateuacan dirékam. Paraméter pangelasan tiasa langsung dianggo nalika ngelas benda kerja anu spésifikasina sami waktos salajengna.












