stasiun kerja las robot pikeun bagian-bagian leutik
Parameter téknis posisi
| Modél | JHY4010U-050 |
| Tegangan Input anu Dipeunteun | Fase tunggal 220V, 50/60HZ |
| Kalkulator Isolasi Motor | F |
| Méja Gawé | Diaméter 500mm |
| Beurat | Tingali beurat sabenerna |
| Beban Maks. | Beban Aksial 100kg |
| Kabisa diulang | ±0.1mm |
| Posisi Eureun | Posisi Naon Wae |
Komponen stasiun kerja robot
1. Robot las:
Jenis: Robot las MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Robot las TIG: BR-1510B, BR-1920B
Robot las laser: BR-1410G, BR-1610G
2. Posisi
Modél: JHY4010U-050
Jenis: positioner 2-axis
3. Sumber daya las
Jenis: Sumber daya las 350A/500A
4. Obor las
Jenis: obor anu ditiiskeun ku hawa, obor anu ditiiskeun ku cai, obor anu dipencet-tarik
5. Stasion beberesih obor:
Modél: SC220A
Jenis: Pabersih obor las pneumatik otomatis
Periferal stasiun kerja robot anu sanés
1. Rel panggerak robot
Modél: JHY6050A-030
2. Sénsor laser (opsional)
Fungsi: pelacakan las, posisi
3. Gordén lampu kaamanan (opsional)
Jarak pelindung: 0.1-2m, 0.1-5m; jangkungna pelindung: 140-3180mm
4. Pager kaamanan (opsional)
5. Kabinet PLC (opsional)
Bahan las
Las Baja Tahan Karat
Las Aluminium
Las Baja Karbon
Las tabung/pipa/pelat galvanis
Las Gulungan Tiis
Aplikasi
Onderdil mobil, onderdil sapédah, onderdil mobil, parabot baja, énergi anyar, struktur baja, mesin konstruksi, alat-alat kabugaran, jsb.
Pakét:Kotak kai
Waktos pangiriman:40 dinten saatos pembayaran sateuacanna ditampi
FAQ
Q: Inpormasi naon anu kedah kuring pasihan supados anjeun tiasa nyarankeun robot anu cocog pikeun kuring?
Jawaban: Mangga pasihan gambar anu lengkep ngeunaan benda kerja, kalebet bahan, ketebalan, posisi las, diménsi sareng beurat benda kerja.
Q: Dupi anjeun tiasa nyayogikeun jasa khusus pikeun produk kami?
Jawaban: Muhun. Kami bakal nyayogikeun solusi sistem las robot profésional numutkeun produk khusus anjeun. Anjeun ngan ukur kedah ngirimkeun gambar produk sareng sarat las anu lengkep, teras kami bakal ngaluarkeun proposal téknis khusus pikeun anjeun.
Q: Sabaraha lami masa garansi sareng waktos pangiriman?
Jawaban: Mangsa garansi nyaéta 12 bulan. Sareng waktos pangiriman nyaéta dina 30 dinten saatos nampi deposit anjeun.
Q: Abdi hoyong terang kualitas las pikeun produk urang, naon anu kedah abdi laksanakeun?
Jawaban: Anjeun tiasa ngirim conto anjeun ka pabrik kami pikeun ngalakukeun uji las. Saatos nguji las, kami bakal ngirim pidéo sareng gambar las ka anjeun pikeun rujukan. Kami ogé bakal ngirim conto deui ka anjeun pikeun verifikasi.












