solusi robot las otomatis

Kumaha milih workstation anu tiasa dipercaya?
Mimitina wartosan kami detil benda kerja anjeun, sapertos bahan benda kerja, ketebalan, dimensi, beurat.
teras carioskeun kabutuhan anjeun: pangaruh jahitan las anu anjeun pikahoyong, lingkungan kerja anu aman, jsb.
Teras urang ngobrolkeun ngeunaan prosés produksi anjeun, kumaha anjeun ngalakukeun padamelan motong? Naha aya bédana anu ageung antara bagian ka bagian?
Pamungkas, kami nyarankeun robotika, positioner, rel robot, sensor laser, gorden lampu kaamanan, pager kaamanan, jsb. anu cocog pikeun aplikasi sareng spésifikasi anu béda-béda supados cocog sareng prosés produksi konsumén.
Parameter téknis posisi
| Modél | JHY4030U-120 |
| Tegangan Input anu Dipeunteun | Fase tunggal 220V, 50/60HZ |
| Kalkulator Isolasi Motor | F |
| Ukuran méja putar | 1200X650mm (tiasa disaluyukeun) |
| Beurat | Tingali beurat sabenerna |
| Beban Maks. | Beban Aksial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg tiasa disaluyukeun) |
| Kabisa diulang | ±0.1mm |
| Posisi Eureun | Posisi Naon Wae |
Komponen stasiun kerja robot
1. Robot las:
Jenis: Robot las MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Robot las TIG: BR-1510B, BR-1920B
Robot las laser: BR-1410G, BR-1610G
2. Posisi
Jenis anu béda: 1 sumbu, 2 sumbu, 3 sumbu positioner, payload: 300/500/1000kg atanapi disaluyukeun
3. Rel taneuh
Jenis: muatan 500/1000kg, panjang ≥3m kanggo opsional.
4. Mesin las
Jenis: Mesin las 350A/500A
Karakter: tiasa dianggo pikeun baja karbon, aluminium stainless steel sareng las galvanis
5. Obor las:
Jenis: 350A-500A, ditiiskeun ku hawa, ditiiskeun ku cai, dipencet-tarik
6. Stasion beberesih obor:
Jenis: Pabersih obor las pneumatik otomatis
Fungsi: motong kawat las, beberesih obor, nyemprot minyak
7. Sénsor laser (opsional)
Fungsi: pelacakan las, posisi.
8. Gordén lampu kaamanan (opsional)
Fungsi: biasana dipasang dina pager kaamanan pikeun ngajagi jalma sacara efektif ku cara ngahalangan tirai lampu kaamanan
9. Pager kaamanan (opsional)
Fungsi: Dipasang di pinggiran workstation robot pikeun ngasingkeun alat pikeun ngajaga kasalametan tanaga
Pakét: Kotak kai
Waktos pangiriman: 40 dinten saatos nampi pembayaran sateuacanna












