Lengan robot las 6 sumbu kalayan posisi puteran 3 sumbu
Parameter téknis posisi
| Modél | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Tegangan Input anu Dipeunteun | Fase tunggal 220V, 50/60HZ |
| Kalkulator Isolasi Motor | F |
| Méja Gawé | 1800X800mm / 2500X800mm (tiasa disaluyukeun) |
| Beurat | Kira-kira 1600 kg |
| Beban Maks. | Beban Aksial ≤100kg / ≤300kg / ≤500kg (>500kg tiasa disaluyukeun) |
| Kabisa diulang | ±0.1mm |
| Posisi Eureun | Posisi Naon Wae |
Pedaran
Positioner 3-sumbu tiasa diputer sacara horizontal sacara gembleng sareng dua méja kerja tiasa dibalikkeun sareng diputer supados para pagawé tiasa nangtung dina hiji sisi pikeun ngamuat sareng ngabongkar bahan. Ngurangan tanaga gawé pagawé sareng ningkatkeun efisiensi kerja sacara signifikan.
Anjeun tiasa ngarobih tata letak stasiun numutkeun kaayaan di lapangan. Peralatan periferal anu anjeun tiasa pilih kalebet: stasiun obor anu bersih, positioner anu muter, sistem pelacak laser, kotak remote control, jsb. Kami tiasa nawiskeun pelatihan téknologi gratis.
Dua jinis positioner las 3 sumbu pikeun pilihan:
Gambar kénca: 3 sumbu horizontal rotating welding positioner
Gambar katuhu: 3 sumbu 3 posisi las puteran vertikal
Pilih muatan (muatan standar 300kg/500kg/1000kg) sareng ukuran méja kerja (ukuran standar 1800*800mm atanapi 2500*800mm) anu cocog pikeun benda kerja anjeun! Kami ogé nampi kustomisasi!
Bahan
Las Baja Tahan Karat
Las Aluminium
Las Baja Karbon
Las tabung/pipa/pelat galvanis
Las Gulungan Tiis
Pakét:Kotak kai
Waktos pangiriman:40 dinten saatos pembayaran sateuacanna ditampi
FAQ
1. Kumaha konfigurasi minimum pikeun stasiun las?
A: Hiji robot sareng hiji méja las. Pikeun barang anu rumit, panginten peryogi positioner, upami anjeun hoyong efisiensi kerja anu langkung luhur, dua positioner mangrupikeun pilihan anu saé.
2. Naon waé anu kalebet dina sakabéh sistem robot las?
A: Sakabéh sistem robot las ngawengku panangan robot, pangontrol, sumber daya las, positioner, perlengkapan, pembersih bedil las (obor), pager kaamanan gorden lampu kaamanan, jsb.
3. Naha sistem stasiun robot peryogi sarat lingkungan anu luhur?
A: Lingkungan anu cocog nyaéta: 0 ~ 45 ℃, 20-80% RH (Henteu aya kondensasi).











