Workstation robotika las aluminium stainless steel 6 sumbu

Fitur
1. Desain kabel internal robot ngamungkinkeun robot pikeun gerak tanpa gangguan sareng tata letak workstation rapih sareng rapih
2. Kabinet kontrol robot tiasa ngontrol dugi ka 11 sumbu, nyingkahan debugging PLC anu rumit sareng pendudukan rohangan
3. Robot JHY sareng positioner tiasa disinkronkeun, sareng robot tiasa ngelas sacara simultan nalika positioner muter, ngajantenkeun workstation ieu cocog pisan pikeun ngelas sirkular.
4. Rupa-rupa alat tambahan sayogi, sapertos sénsor laser, gorden lampu kaamanan sareng pager kaamanan.
5. Sistem kontrol ngandung sababaraha pakét prosés pangelasan, anu ngamungkinkeun mode pangelasan anu béda-béda dianggo pikeun benda kerja anu béda-béda.
Parameter téknis posisi
| Modél | JHY4030D-080 |
| Tegangan Input anu Dipeunteun | Fase tunggal 220V, 50/60HZ |
| Kalkulator Isolasi Motor | F |
| Méja Gawé | Diaméter 800mm (tiasa disaluyukeun) |
| Beurat | Kira-kira 400 kg |
| Beban Maks. | Beban Aksial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg tiasa disaluyukeun) |
| Kabisa diulang | ±0.1mm |
| Posisi Eureun | Posisi Naon Wae |
Komponen stasiun kerja robot
1. Robot las:
Jenis: Robot las MIG-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
Robot las TIG: BR-1510B, BR-1920B
Robot las laser: BR-1410G, BR-1610G
2. Posisi
Modél: JHY4030D-080
Jenis: positioner puteran horizontal 1-sumbu
3. Sumber daya las
Jenis: Sumber daya las 350A/500A
4. Pistol las
Jenis: bedil anu didinginkan ku hawa, bedil anu didinginkan ku cai, bedil dorong-tarik
5. Stasion beberesih obor:
Modél: SC220A
Jenis: Pabersih obor las pneumatik otomatis
Periferal stasiun kerja robot anu sanés
1. Rel panggerak robot
Modél: JHY6050A-030
2. Sénsor laser (opsional)
Fungsi: pelacakan las, posisi.
3. Gordén lampu kaamanan (opsional)
Jarak pelindung: 0.1-2m, 0.1-5m; jangkungna pelindung: 140-3180mm
4. Pager kaamanan (opsional)
5. Kabinet PLC (opsional)












