Workstation robotika las aluminium stainless steel 6 sumbu
Pedaran
Positioner 2 sumbu tiasa ngahontal puteran horizontal ±180° sareng puteran flip.
Rotasi positioner dikontrol ku kabinet kontrol anu nyambung ka handapeun kabinet kontrol robot. Salila prosés ngelas, éta tiasa ngawujudkeun gerakan anu sinkron antara robot sareng positioner.
Positioner ieu cocog pikeun benda kerja anu kedah dilas dina sababaraha sudut sareng tiasa dianggo sareng robot las pikeun padamelan las anu langkung fleksibel sareng pikeun ningkatkeun efisiensi sareng kualitas las.
Parameter téknis posisi
| Modél | JHY4030P-080 |
| Tegangan Input anu Dipeunteun | Fase tunggal 220V, 50/60HZ |
| Kalkulator Isolasi Motor | F |
| Méja Gawé | Diaméter 800mm (tiasa disaluyukeun) |
| Beurat | Kira-kira 400 kg |
| Beban Maks. | Beban Aksial ≤300kg / ≤500kg / ≤1000kg (>1000kg tiasa disaluyukeun) |
| Kabisa diulang | ±0.1mm |
| Posisi Eureun | Posisi Naon Wae |
Komponen workstation robot
| Produk | Kuantitas |
| Robot las 6 sumbu | 1 sét |
| Posisi 2 sumbu | 1 sét |
| Sumber daya las | 1 sét |
| Obor las | 1 sét |
| Kotak kontrol | 2 buah |
| Stasion beberesih obor | 1 sét |
| Rel linier robot | *m (opsional) |
| Sénsor laser | 1 sét (opsional) |
| Gordén lampu kaamanan | 1 sét (opsional) |
| Pager kaamanan | *m (opsional) |
Naha milih kami?
1. Kami salah sahiji pabrik robot las anu ngahasilkeun batch ka pabrik di Cina.
2. Kami henteu ngan ukur produsén robot tapi kami ogé ngahasilkeun positioner.
3. Pangalaman langkung ti 10 taun dina proyék robot anu terintegrasi.
4. Sistem kontrol robot gampang dioperasikeun sareng stabil dianggo.
5. Sistem kontrol robot tiasa ngontrol dugi ka 12 sumbu.
6. Produk kami parantos dijual ka langkung ti 30 kabupaten di Asia Tenggara, Asia Kulon, Éropa, Amérika Kalér, Amérika Kidul, Australia, jsb.













